Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Květen 2011

Já nejsem debil :D

16. května 2011 v 10:17
Každej věří na něco jinýho. A já zas na duchy. Možná si všichni říkaj, že jsem debil, nebo tak, ale já na ně prostě věřím! Začlo to takto:
Dříve jsme se hodně se ségrou koukaly na horory a tak, a pak mi jednou pustila "paranormál aktivity", a řekla mi, že to je podle zkutečné události. Bylo to před 2 rokama, takže jsem jí to věřila. Pak jsem v našem bytě slyšela hrozně moc divných zvuků... Zní to divně, ale je to tak :D Bylo to hrozný.. Zhruba po roce, mamka do našeho bytu pozvala kamarádku, která se tímto, těmi paranormálními jevy zabívá, a pomocí kyvadla je odvolala... Vím, taky kdyby se mi to nestalo, tak taky bych si o tomto člověku, který věří na něco nadpřirozenýho, tak bych si o něm taky říkala, že je to naprostej debil :D... Na mé oslavě 13 let, jsme se opět koukaly na "paranormál aktivity", a místo bání se, jsme z toho měli hafo lochy :D Moji milá sestřička mi samozdřejmě jen kecala s tím, že je to podle skutečné události... :D
Docela mě to zajímá tady ty "kouzla" např: astrální cestování... Říkejte si o mně co chcete, ale nebudu s tím, kdo věří jediná :)

Já ji nechápu

15. května 2011 v 21:39
Když jsem poprvé nastoupila na tuto školu, mezi prvními se mě také ujmula jedna holka - Anička. Představily jsme se, a ona mě provedla po škole, a tak nějak. Zhruba po 3 dnech jsem od ostatních děcek dostávala dá se říct že varování, že Anička je kráva, a že vždy si hraje na velkou kamarádku, a pak toho člověka odkopne. A já blbá jsem děckám neuvěřila, a byla s ní dál. Moc jsem mezi děcka nezapadala, protože jsem vlastně byla pořád, a pořád jen s tou jednou osobností. A co se nestalo. Blížil se lyžák, a Já, Eliška Trněná a Anička jsme se asi 2 měsíce dopředu domlouvaly na tom, že budem spolu všichni 3 na pokoji. Mluvily jsme o tom skoro kamždej týden ,a hlavně tehdy, kdy už se to blížilo! :D Ale Anička nám 2 dny před odjezdem na lyžák řekla, že nevěděla, a že zapoměla na to, že jsme se my 3 domlouvaly společně, a že chce být s jednou 9ťačkou , a tak jsme se na ni HAFO nasraly... A už je to tady - odkopávání. S Eliškou nám bylo jasný, že učitelka Tomkoví nedovolí být s tou holkou na pokoji, a jako kdybychom to netušily! Nedovolila to. Pak milá zlatá Anička, začla nám vyvoolávat ,a říkat, jak nemá s kým být na pokoji, a že to je hrozný, a že asi nepojede na lyžák, že neví, prostě se kj nám začala vtírat. Ale my už jsme se dohodly s Ell, že ju k nám nepustíme, a dohodly jsme se s holkama. Nakonec jsme byly hafo pohádaní, a taky nám to dlouho zůstalo.
Po lyžáku, mně Tomková začla vypisovat, jak by to všechno chtěla vrátit zpátky, a že se mi omlouvá, a já kráva na to opět zkočila!
Ale teď už neskočím! Celkem mně to vyhovovalo, když jsem se s ní pohádala, a tak to chci i nadále. Tomkové to řeknu zítra, a pořádně ji sjedu! :_D Mimochodem, tato holka (Anička Tomková) střídá hafo kluky - po týdnu. ehm, svatoušek... Tuto holku hafo nemám ráda, a budu ráda, když mi tento pocit zůstane!

Jen ONA

15. května 2011 v 20:40
Ten krásnej, úžesnej, milej, hodnej, stylovej človíček vlevo, je Kika, a vpravo jsem já. Zrovna v tuto chvíli, jsme natáčely klip do jedné soutěže. Byl to nepředstavitelnej týden! Hafo jsme si to užily! Tomuto jedinýmu člověku, se dokážu pořádně ze vším svěřit. Párkrát jsme se i pohádaly, ale bez hádek to není přece žádné kamarádství. Ona mi vždy poradí, co by bylo lepší, nebo naopak horší, a nenechala by mě samotnou v průseru. Kdybych zavspomínala na naše úžasný hlášky, tak se mi vybaví jako první tato: " jé hele, ten chlap chčije!, kdéé?, no tám koukej! :DD " "holky, já jsem tady! :D

Tohoto andílka já s moc vážím, a mám ji hrozně ráda! :))*

Něják mě to chytlo

15. května 2011 v 20:15
Moje nejlepší kamoška Kika má už rok založenej blog. Párkrát si u nás na něj zašla, a já si o tom myslela samozdřejmě svý... :D Po pár dnech jsem jí začala navštěvovat její blog, a psát ji komenty atd.. Změnila jsem na to názor, a tak jsem na tom blogu pátrala, pátrala, až jsem najela na tlačítko "založit si svůj blog" - klik :D . A už to bylo. A docela mě to i chytlo... Takže díky moc Kiki, a doufám, že se vám tu bude alespoň trošku líbit :)