Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Já ji nechápu

15. května 2011 v 21:39
Když jsem poprvé nastoupila na tuto školu, mezi prvními se mě také ujmula jedna holka - Anička. Představily jsme se, a ona mě provedla po škole, a tak nějak. Zhruba po 3 dnech jsem od ostatních děcek dostávala dá se říct že varování, že Anička je kráva, a že vždy si hraje na velkou kamarádku, a pak toho člověka odkopne. A já blbá jsem děckám neuvěřila, a byla s ní dál. Moc jsem mezi děcka nezapadala, protože jsem vlastně byla pořád, a pořád jen s tou jednou osobností. A co se nestalo. Blížil se lyžák, a Já, Eliška Trněná a Anička jsme se asi 2 měsíce dopředu domlouvaly na tom, že budem spolu všichni 3 na pokoji. Mluvily jsme o tom skoro kamždej týden ,a hlavně tehdy, kdy už se to blížilo! :D Ale Anička nám 2 dny před odjezdem na lyžák řekla, že nevěděla, a že zapoměla na to, že jsme se my 3 domlouvaly společně, a že chce být s jednou 9ťačkou , a tak jsme se na ni HAFO nasraly... A už je to tady - odkopávání. S Eliškou nám bylo jasný, že učitelka Tomkoví nedovolí být s tou holkou na pokoji, a jako kdybychom to netušily! Nedovolila to. Pak milá zlatá Anička, začla nám vyvoolávat ,a říkat, jak nemá s kým být na pokoji, a že to je hrozný, a že asi nepojede na lyžák, že neví, prostě se kj nám začala vtírat. Ale my už jsme se dohodly s Ell, že ju k nám nepustíme, a dohodly jsme se s holkama. Nakonec jsme byly hafo pohádaní, a taky nám to dlouho zůstalo.
Po lyžáku, mně Tomková začla vypisovat, jak by to všechno chtěla vrátit zpátky, a že se mi omlouvá, a já kráva na to opět zkočila!
Ale teď už neskočím! Celkem mně to vyhovovalo, když jsem se s ní pohádala, a tak to chci i nadále. Tomkové to řeknu zítra, a pořádně ji sjedu! :_D Mimochodem, tato holka (Anička Tomková) střídá hafo kluky - po týdnu. ehm, svatoušek... Tuto holku hafo nemám ráda, a budu ráda, když mi tento pocit zůstane!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama