Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

ano? & ne?

26. června 2011 v 11:42
Před 2 měsícama a půl, jsem se rozešla se svým klukem Dominikem. Bylo hodně důvodů "proč" . Tak teba mě vadilo, že si pořád na facebooku píše s mou mamkou, nebo že se choval v hodně chvílích strašně dětinsky. Bylo toho více.
Rozešli jsme se stak něják navzájem - já jsem mu napsala, "konec :) " a pak jsem se koukla na jeho profil, a on už mě měl oddělanou ze vztahu, takže jsme to tak něják ukončili navzájem. Spousta lidí mi říká, že o mě pořád mluví, a že mě má pořád ještě rád. Na výletě (ŠVP) jsme spolu tančili poměrně dost ploužáků, a na poslední diskotéce, to byli s ním nejhezčí, a nejromantičtější, co jsem kdy zažila. Taky jsem na něho nemohla od té noci zapomenout.... POřád jsem nad ním přemýšlela. Ale ráno jsem k němu cítila úplně něco jinýho, než večer. Nechápu to.
Když jsem byla venku s Barčou a Růžou na molďáku, tak jsme dělali hafo blbostí... :D Přišel za náma Dominik, a už nebyla taková prdel. Růža a Barča a z pulky i Dominik, se snažili, abychom se třeba objali, nebo tak něco, ale prostě... já už fakt nevím, protože jsem asi zdřejmě nechtěla... Včera jsem si s Dominikem psala sms-ky, a asi bychom měli jít dneksa spolu ven. Jenže já sama sebe prostě nechápu. Na jednu stranu něco cítím, a zas na tu druhou ne-e. Já fakt nevím, jestli s ním mám zůstat jen kamarádka, nebo i něco víc. Na jednu stranu mmě to zas mrzí, a na druhou stranu jsem ráda za můj pocit - pocit volnosti, neomezování se...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kristybendy kristybendy | Web | 26. června 2011 v 19:58 | Reagovat

Myslím, že byste to zas měli dat dohromady:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama