Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Říjen 2011

Today..

12. října 2011 v 19:43
Po půl hodinovém přemýšlení, jsme nakonec za klukama odjeli do "HABROVAN"?
Po celou dobu, jsem měla blbou náladu, a jet se mi za nima vůbec nechtělo.. Nechtěla jsem, aby Kikča kvůli mě taky nejela. Když jsem viděla ty její natěšený kukadla, jela jsem teda s ní. Celou dobu jsem měla otrávenou náladu. Hodně jsem přemýšlela o Vaškovi. Jak to vlastně všechno bude. Byli jsme na jakýmsi hřišti a moc jsem se s nima nebavila. Ano, zamyšlená.. :D Pak nás šli doprovodit na bus, a mě se tak něják začalo oddychovat, že za chvilku už budem od nich co nejdál.. Jistě.. Jeli s náma až do Brna..
Po příjezdu do Brna jsme chvilku stáli na nádru. Kluci se šli kouknout, v kolik jim jede další bus do Habrovan, a mezitím, co šli, tak já jsem řekla Kikči, že už asi půjdu. "ok, tak jestli chceš, tak teď se můžeš nenápadně vypařit a já klukům řeknu, že ti volala mamka ať jdeš domů. A jestli chceš, tak na mě počkej u Vaňkovky u těch dveří"..
Čekala jsem tak něják 20 minut, a pak jsem šla domů... Myslela jsem si, že Kikča za to nemohla.. Že třeba šli kluci s ní ji doprovodit na šalinu, a kdyby šli horem, tam, kde jsem čekala na ni já, tak že by mě prozradila. Tak jsem jela domů.
Z celého dneška mám divnej pocit.. Hlavně nechci ublížit Markovi...
Today..

A teď čaruj...

11. října 2011 v 23:15
Kouzelníci zvládnou leda cos :) Umí nechat zmizet určitou osobu a zas ji přičarovat zpět v jiném oděvu, umí přeměnit z králíku hůlku, umí ti říct, co si právě myslíš.. Ovšem že to jsou jen triky, ale i tak.
Za celý svůj život, jsem měla nespočítatelně mnoho přání. No spíše malých přáníček... Ale jedno velké přání, které mi leží v srdci, a vím, že žádný kouzelník nesvede.. Ani ten nejzkušenější!
"my kouzelníci zvládnem vše" ! tato věta se u vás opakuje často... OK, zařiď mi prosím, aby moje mamka a taďka byli spolu, ségra mýho tátu nepomlouvala a měla ho ráda tak jako já, a mamka to samé. Aby měli rádi i mého malého brášku! Prosím!
...A teď čaruj...

Malá tenistka...

11. října 2011 v 22:41
Jo, to jsem já :P před půl rokem jsem začala s Jančou hrát tenis, a stále mě to baví, což se divím. Chodila jsem do zpěvu a po 2 letech mě to přestalo byvit. Chodila jsem do klavíru a po 4 rokách mě to taky nebavilo. Ale myslím si, že tenis mě baví skrz to, že tam neksem sama... Je tam se mnou Janča, takže mám i s kým kecat a pomlouvat trenéra.. :P toho krásnýho namakanýho a sexy trenéra :*
Občas se vidím někdy ve 25 letech na kurtě někde ve Wimbledonu obklopená plno pohárů a medailí... :D Jasně že je to jen taková myšlenka, ale hezká myšlenka.. :P
Budu jen snít...

Zítřek..? Možná..

11. října 2011 v 22:32
Takže zítra se máme s těma klukama sejít znova... Chtěla jsem, aby dojeli k nám do brna, a oni zas že né, že máme my dojet za nima kamsi úplně do prdele... Stála jsem si zasvým, až jsem dostala zprávu "jsem zaskočen" (od Petra) "čím zaskočen?"
"tím, že ti je 13, a už to takhle všechno organizuješ" jo, jsem hodně urážlivej člověk, a toto mě docela rozhodilo.. tak fajn.. hochu, my za tebou dojedem! trochu se zítřka obávám.. nevím proč, ale mám z toho prostě dovnej pocit. Nevím jestli vůbec s Kikčou pojedu...
Zvláštní je, že v předchozím článku v tom příběhu jsem se tam tak hrnula, a teď bych nejradši zalezla pod peřina, a hodila maroda.. Zas na druhou stranu vím, že kdybych tam nešla, tak že toho budu litovat, a Kiku ve štychu nenechám :P

Hey you! Kiss me!

11. října 2011 v 22:27
Poslední dobou mě hodně sralo, že jsem se ještě z nikým nevykousla. Přecejen, jsem už v 8.. Janča, Linda, Bára i Kikča už se vykousli.. Jsou to jen 4 holky asi z 15, ale tyto 4, sou pro mě celej svět! :D Prostě jsem to chtěla něják popohnat. U Kikči to bylo, tak že si někoho našla na netu, a pak se díky sásce sešly, a on ji to naučil. Prostě si o to řekla.
"Hej Reny, Petr má kámoše, kterej by tě to taky mohl naučit"
Na tuto větu nezapomenu! Jasně že jsem na to kejvla! Petrovi bylo 19 (Kikčin) a tomu "mýmu učiteli" mělo bejt údajně 15.. Tak jsme nakonej všichni 4 skončily v kině na "Kamarád taky rád" Seděli jsme tam, a už byl konec filmu. Jen tam běželi ty titulky, a mě běželo hlavou, jestli to vůbec do té doby stihnem.. Jen jsem čekala, až se prostě rožnou ty světla.. Pořád nic.. Když mi pak Marek (15¨podal mobil s smskou "chceš to teda naučit" tak jasné! :D Takže jsme se tam vykousli. Byl to zvláštní pocit. Neuměla jsem to, takže jsem se tak něják snažila děla to, co Marek. Ok, snad jsem to něják zvládla.. :D
Zdá se ti to bejt trapné? Nečti dál! :) Je to můj zážitek ;)
Kluci nás šly doprovodit a když už jela šalina, Kikina se začla líbat s petrem, a my se na ně jen tak koukali. Marek se na mě otočil, a opět jsme se vykousli... Bylo to dokonalý!
Prostě zážitek... Díky Kiky! Bez tebe, bych tam nebyla! :P

Stále jedna pohádka...

11. října 2011 v 22:19
Stále probíhá jedna pohádka...
Začla jsem si psát s jedním 7 Vaškem.. Byl hezkej, milej hodnej, ale byl o třídu míň.. Sice starší o 2 měsíce, ale přece jenom.. Hodně jsme si psali, pak jsme chodily ven, a mě něják tak přirostl k srdci.. Kdykoliv, když ho ve škole vidím, rozbuší se mi a vždycky jen v něco doufám.. Jenže se k tomu připletl " Růža " .
S Růžou jsme se poslední dobou hodně pošťuchovali atd.. Začli jsme spolu každodeně chdot ven, a on mi začal skládat venku komplimenty. SMSkovali jsme si. Asi po týdnu jsme se dali dohromady. Po 9 dnech chození, jsem si uvědomila, že naše kamarádství se totálně posralo, ublížila jsem tím VAškovi, a už to nikdy nebude jako dřív. Rozešla jsem se s ním. Proč? PRotože jsem to musela zastavit, než by to došlo daleko. Asi jsem doufala v to, že to bude jako dřív. Ale nikdy bych ho už nedokázala brát za tak velkého kámoš, jako byl dřívpo tom všem, co jsme spolu prožily... Mrzí mě to, a né málo, ale co se stalo, stalo se...