Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Today..

12. října 2011 v 19:43
Po půl hodinovém přemýšlení, jsme nakonec za klukama odjeli do "HABROVAN"?
Po celou dobu, jsem měla blbou náladu, a jet se mi za nima vůbec nechtělo.. Nechtěla jsem, aby Kikča kvůli mě taky nejela. Když jsem viděla ty její natěšený kukadla, jela jsem teda s ní. Celou dobu jsem měla otrávenou náladu. Hodně jsem přemýšlela o Vaškovi. Jak to vlastně všechno bude. Byli jsme na jakýmsi hřišti a moc jsem se s nima nebavila. Ano, zamyšlená.. :D Pak nás šli doprovodit na bus, a mě se tak něják začalo oddychovat, že za chvilku už budem od nich co nejdál.. Jistě.. Jeli s náma až do Brna..
Po příjezdu do Brna jsme chvilku stáli na nádru. Kluci se šli kouknout, v kolik jim jede další bus do Habrovan, a mezitím, co šli, tak já jsem řekla Kikči, že už asi půjdu. "ok, tak jestli chceš, tak teď se můžeš nenápadně vypařit a já klukům řeknu, že ti volala mamka ať jdeš domů. A jestli chceš, tak na mě počkej u Vaňkovky u těch dveří"..
Čekala jsem tak něják 20 minut, a pak jsem šla domů... Myslela jsem si, že Kikča za to nemohla.. Že třeba šli kluci s ní ji doprovodit na šalinu, a kdyby šli horem, tam, kde jsem čekala na ni já, tak že by mě prozradila. Tak jsem jela domů.
Z celého dneška mám divnej pocit.. Hlavně nechci ublížit Markovi...
Today..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kristybendy kristybendy | Web | 13. října 2011 v 20:16 | Reagovat

Reny, držím palce, promin ze jsem te tak hnusně vytáhla.. :// Jo, doopravdy to tak s tuo vankovkou bylo, moc mě to mrzí :(

2 Blonde Blonde | E-mail | 14. října 2011 v 16:00 | Reagovat

jééjda, já ti věřím ;) a né, nevytáhlas mě tam, protože já tam chtěla taky, takže pšt! ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama