Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Listopad 2011

Miss ..

29. listopadu 2011 v 14:15
Ve škole naše 4členná parta vymyslela soutěž Miss a Missák. Ze začátku jsme na to trochu kašlaly atd, ale asi týden před tím, jsem se tomu začly naplno věnovat.. :D Brzo no.. Ale přesto jsme to zvládly.. Když nad tím tak přemýšlím, tak jsme s Jančou Kikynu a Lindu na školní plakát napsaly malým. Už to nechci rozebírat, ale prostě jsme to v tu chvíli cítily.. Možná jsme udělaly chybu, možná ne.
Linda se do toho moc nehrnula. Spíš mi přišlo, že se chtěla jen ulít, ale i tak.. Pomáhaly jsme si všichni, takže pohoda.
V ten den to byla fuška. Tréma na moderátorství, tréma poroty, tréma účinkující.. Zvládli jsme to napohodu, a ještě nás to čeká ve čtvrtek..
Hafo mě to bavilo, a můj sen s možná začne brzo měnit v Moderátorka..

"Štýl" ...

8. listopadu 2011 v 14:09
Každej si žije to svý. Každej má svůj styl. I já. Nejratši mám tílka, a na to svetřík. Hodí se to skloro ke všemu, a mně se to prostě nnejvíce líbí.
nebo..

Vlasy? Buď rospuštěný, a nebo drdol, ale krom módy co nosím:
Ven bych nevyšla bez nalakovaných nehtů! :D co mě napadne, to si nalakuju... namyšlená? možná, ale to jsem já! :P
například o toto jsem se pokoušela.. a myslím, že se mi to docela povedlo. Baví mě to, takže pohodex ;P
toto nejsou moje nehty, ale vzor i barvu jsem měla stejný..

Piškotéka...

8. listopadu 2011 v 13:57
Už trochu dýl si říkám, že by to chtělo zase nějákou akci, kde budeme zase po dlouhé době někdy jako parta. Ano ohňostroje, to je první věc. Na ně se těším jak sviňa, páč nikdy nevím, co se zase jako zážitek stane :P
A další věc co s kámoškou plánujem, že bychom šly na piškotéku :P sestra mi sama říkala, že do XXL už nechodí, páč tam chodí jenom samý kindroši.. Něco pro nás :P vstup usmlouváme.. Asi půjdem jen my dvě, protože ve dvou se hledaj dobré oběti :P Těším se. A né málo :P

Sen? Ne realita..!

8. listopadu 2011 v 13:31
Čím mám začít.. Tak asi tím, že dřív jsem byla taková ta veselá holčička, která se smála kažé blbosti.. Asi jsem to už zmiňovala ve svém minulém článku, ale přesto to zmíním znova. Poslední dobou jsem protivná, urážlivá a nešťastná.
Asi bych se chtěla pozastavt nad nešťastností.. Proč? Tak třeba kluci: ten, koho jsem měla tak strašně ráda, a původdně on prý mě taky, tak už je to asi zdřejmě všechno jinak. Mám ho pořád strašně ráda, pořád na něho myslím, když s ním mám jít ven tak se neuvěřitelně těším, ale co bylo, bylo. Zpět k realitě.
Budu je jmenovat kluk 1 (kámoš) kluk 2 (ten, kterého mám strašně ráda)
S kámoškou jsme si šly trochu zlepšit náladičku, a koupit si nějáký menší alkohol.. :D Jop, sehnaly jsme, páč nám to koupili kluci v hospodě. 4 frisca. Večer jsme šly na molďdák si to tam tak něják popíjet. Až jsme se dostaly do menší nálady, tak jsme si s kámoškou chtěly udělat mini diskotéku.. venku.. :D takže tam byly 2 kluci, a my dvě. pily jsme jen my dvě, takže dobrá nalada proudila jen v nás.. ze začátku kluci byli docela ¨takový "zaprdlí" :/ Pak se kluk1 začal bavit.. dělaly jsme srandy a všechno možné.. :) kluk 2 seděl a koukal na nás.. přišla jsem za ním, a říkám poť tančit né? a on že né, že neumí.. neuvěřitelně hnusně mě odsekával! Po dalším příchodu za ním jsem se snažila zjistit, co se děje. a jeho odpověď? "NIC" . Pěkný no..
Pak za námi přišel jeho bratranej, ale to už tam kluk 1 nebyl. Kluk 2 se něják rozpovídal.. Jako už fakt nevím, protože když tam byl s nama a s kamošem, tak nic, a najednou? Tak jsem si řekla, že už mě asi nechce.. Pak see mi na FB omlouval, že měl jen blbou náladu.. Jediný, co jsem nepochopila bylo asi to, že prostě mi to neřekl do očí! To mě nejvíc mrzelo! Nechcu žít jen facebookem!
Včera jsme byly venku, a když za náma šla další parta děcek, kterou jsem v lásce vůbec neměla, a on to věděl, tak jsem mu řekla, že jestli chce jít za nima, takl ať klidně jde, že mě to nevadí, že te kuosek domů dojdu pěšky. Prý v pohodě, že mě doprovodí. Pak za náma hnedka utíkal jeho bratranec, že se má prej rozloučit, že je u jakýhsi skútru bitka.. no tvl.. puusa a šel.. a že by mi do očí řekl třeba promiň, ale bitka mě zajímá víc, než ty? to né.. opět mi to řekl až na fb! strašně, ale trašně mě to mrzí, a je to den ode dne jen horší..
Můžu jen doufat . .

Na dně . . .

4. listopadu 2011 v 15:31
Poslední dobou jsem hodně náladová.. Nikdy jsem taková nebyla, ale teď? Sama si někdy i říkám, jak prostě můžu bejt taková... Poslední měsíc byl děsnej!
Pohádala jsem se s Růžou.. Začaly jsme s holkama řešit hodně tu miss, a já s Jančou jsme udělaly plakát. Bylo to hloupý, ale sebe jsme se podepsaly velkým, páč jsme na tom pracovaly skoro celou dobu jen my dvě. Teď mi to přijde bejt vůči holkým blbý, ale tak už s tím nic nenadělám. Poslední dobou jsme opět byly rozdělené - Janča, já - Linda, Kika
Měla jsem dost blbou situaci s kámošem, se kterým jsem se rozešla, a v této situaci, mě podržela Barča. Kdyby ch řekla, že jen ona, tak bych asi ublížila např.Kikči. Ale Barča mi v tom pomohla prostě nejvíc...
Pohádala jsem se s Jančou úplně kvůli blbosti. Protože si mě nevšímala, a házela na mě ignora.. V tu chvíli mě to strašně zamrzelo a naštvalo.. Vyříkaly jsme si to, ale den na to, jsme měly spolu roznášet malé letáčky o velké svačinové přestávce. Byla jsem to z holkama\ vytisknout, a za Jančou, jestli to jde teda roznést se mnou, jak jsme se domlouvali. Řekla, že to mám jít spíše roznést s Lindou, že se chce najíst.. To mě docela krutě vyprudilo! Taky jsem nesvačila, a obětovala jsem tu přestávku! V poslední době, je Janča divná..
A teď další človíček, see kterým jsem se pohádala snad dvakrát za tu dobu, co jsem přišla do školy :D - Kikča
Ta holka mi vždy pomohla, a tak jsem si říkala, že je řada na mě. S jedním starším klukem ,se kterým se něják tak rozešla, si našel mařku, a viděla jsem, jak se kvůll němu v poslední době trápila... Něják to prostě vzniklo. No a včera na ni byl hnusnej na fb.. podrobnostiu psát nebudu, páč je to věc jen její. Chtěla jsem jí pomoct, tak jsem jí ze začátku psala co má psát.. Rozhádala jsem je prostě. Pak jsem si ho přidals já, a začala do něj rýt.. Chtěla jsem Kikči jen pomoct, jen aby se netrápila! A místo toho jsem jí akorá ublížila... Za to se jí omlouvám..
Znáte ten pocit, když se vám prostě každé malá blbůstka, nebo hádka nahromadá za ten měsíc, a pak prostě celej týden to v sobě nosíte? Tak tak jsem na tom teď já ... co si myslím, to každýmu na plný kule vpálím do očí.. mám na ně asi zlostt.. jo.. A to mě asi donutilo někomu se pořádně svěřit.. Tak sem! :)
V poslední době mě všichni zrazují.. A to je na tom to nejsmutnější!