Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Sen? Ne realita..!

8. listopadu 2011 v 13:31
Čím mám začít.. Tak asi tím, že dřív jsem byla taková ta veselá holčička, která se smála kažé blbosti.. Asi jsem to už zmiňovala ve svém minulém článku, ale přesto to zmíním znova. Poslední dobou jsem protivná, urážlivá a nešťastná.
Asi bych se chtěla pozastavt nad nešťastností.. Proč? Tak třeba kluci: ten, koho jsem měla tak strašně ráda, a původdně on prý mě taky, tak už je to asi zdřejmě všechno jinak. Mám ho pořád strašně ráda, pořád na něho myslím, když s ním mám jít ven tak se neuvěřitelně těším, ale co bylo, bylo. Zpět k realitě.
Budu je jmenovat kluk 1 (kámoš) kluk 2 (ten, kterého mám strašně ráda)
S kámoškou jsme si šly trochu zlepšit náladičku, a koupit si nějáký menší alkohol.. :D Jop, sehnaly jsme, páč nám to koupili kluci v hospodě. 4 frisca. Večer jsme šly na molďdák si to tam tak něják popíjet. Až jsme se dostaly do menší nálady, tak jsme si s kámoškou chtěly udělat mini diskotéku.. venku.. :D takže tam byly 2 kluci, a my dvě. pily jsme jen my dvě, takže dobrá nalada proudila jen v nás.. ze začátku kluci byli docela ¨takový "zaprdlí" :/ Pak se kluk1 začal bavit.. dělaly jsme srandy a všechno možné.. :) kluk 2 seděl a koukal na nás.. přišla jsem za ním, a říkám poť tančit né? a on že né, že neumí.. neuvěřitelně hnusně mě odsekával! Po dalším příchodu za ním jsem se snažila zjistit, co se děje. a jeho odpověď? "NIC" . Pěkný no..
Pak za námi přišel jeho bratranej, ale to už tam kluk 1 nebyl. Kluk 2 se něják rozpovídal.. Jako už fakt nevím, protože když tam byl s nama a s kamošem, tak nic, a najednou? Tak jsem si řekla, že už mě asi nechce.. Pak see mi na FB omlouval, že měl jen blbou náladu.. Jediný, co jsem nepochopila bylo asi to, že prostě mi to neřekl do očí! To mě nejvíc mrzelo! Nechcu žít jen facebookem!
Včera jsme byly venku, a když za náma šla další parta děcek, kterou jsem v lásce vůbec neměla, a on to věděl, tak jsem mu řekla, že jestli chce jít za nima, takl ať klidně jde, že mě to nevadí, že te kuosek domů dojdu pěšky. Prý v pohodě, že mě doprovodí. Pak za náma hnedka utíkal jeho bratranec, že se má prej rozloučit, že je u jakýhsi skútru bitka.. no tvl.. puusa a šel.. a že by mi do očí řekl třeba promiň, ale bitka mě zajímá víc, než ty? to né.. opět mi to řekl až na fb! strašně, ale trašně mě to mrzí, a je to den ode dne jen horší..
Můžu jen doufat . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama