Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Prosinec 2011

She is my life..

20. prosince 2011 v 14:10 Kam s tím ?
Začalo to na mé 11 narozeniny, kdy jsem si mermomocně přála pejska. Brouzdala jsem po netu, a najela jsem na stránku bystrckého útulku. Těch pejsků mně bylo tak strašně líto, že jsem začala hledat tam. Všichni byli buď né moc pěkní, nebo moc staří. Takhle to chodilo celý týden, až se tam vyskytla nová fotka nalezeného pejska na brněnské přehradě. Byla to holčička, rasa Bišonek, čistokrevná. Když jsem jí ukázala mamce, řekla "dobře, ale do postele určitě ne!"
Za 14 dní, na mé 11 narozeniny řekla mamka, ať si naskočím do auta, že pro mě má překvápko. Nevěděla jsem jaké, protože mi bylo jasné, že mamka toho pejska něják zamluví :/ . Jeli jsme do Bystrce, a pak k nějákýmu poli. Pamatuju si to, jako by to bylo včera. Když jsem vystoupila z auta, a viděla obrovská nápis útulek, poskočilo mně doufajíc srdce, že by to možná mohlo vyjít.
Když jsme vešly dovnitř, mamka jenom kejvla na tu paní, a ona z pozad dveří vypustila krásnou bílou kuličku. Byla neuvěřitelně přátelská, a šlo vidět, že jí málo kdo hladil. Pojmenovala jsem jí Daisynka. Bylo jí 10 měsíců. Skákala po všech. Poprvé jsem viděla opravdovou psí radost! Ano, nakonec jsem ji dostala. Ještě ten den, jsme byly s mamkou nakupovat pro ni věci do OBI. 2 pelíšky, oblečky, spousty granulí a pamlsků!
Po příchoodu domů, hned utíkala do mamčiné postele. Jak mamka viděla, jak je Daisynka šťastná, změkla, a nechala jí. Samozdřejmě Daisynka nespí nikde jinde, než s mamkou. Je to prostě jako dítě! :D
Za ty 2 roky co jí máme, jsme jí naučily všechny potřebné povely, takže se už nemusíme bát ji pustit. Je neuvěřitelně zvědavá, žárlivá a rozmazlená! Toto zlato strašně miluju, a nevím, co bych bez ní dělala.
Nikomu a za nic bych jí nikdy nevyměnila!
Pár obrázku.. Jen ona♥


Te amo..

15. prosince 2011 v 18:04 Vypíšu se z toho !
Vetšina párů, si už po 2 dnech napíší "miluji Tě" .. Trochu divné po 2 dnech.. Exituje i slovo "mám tě rád" ..
Jak může někdo milovat po 2 dnech? To prostě nechápu.
Dříve tato věta "miluju Tě" měla cenu, byla vážená atd. Teď už mi to přijde, jako kdyby ti někdo říkal "ahoj" ..
V životě jsem milovala jenom jednou. Jednou z 3 hodně vážných vztahů (nepočítám takové ty dětské lásky.. :D)
Ta věta strácí úplně smysl..!
Co to teda v této době vůbec znamená? Nikdo mi na to neodpověděl, nikde jsem to nenašla.. Hlavně že to skoro všichni říkají po 2 dnech.. Může milovat to ano, ale je trochu blbost po jaké době..
Je rozdíl mezi milovat, a být zamilovaná. A to velký.. ;)
prostě a jednoduše - Láska, nebo milovat je pojmenování pro silnou emoci či vztah vyjadřující hluboké osobní zaujetí a náklonnost k subjektu lásky..
Dieta? Zapomeň..!

14. prosince 2011 v 19:41 Učím se
Upřímně nesnáším ty řeči v podobě - "Mám tlusté nohy", "Jsem hnusná", "Jsem tlustá", "Podívej se na moje stehna :X!"
Někdo to říká, že s tím má opravdu problém, a jiní zase jen kvůli tomu, aby slyšeli od druhých - "To není pravda! Jsi nádherná!" .
Těm, kteří s nadváhou mají opravdu problém, bychom měli to sebevědomí zvýšit! :)) Kdežto těm krásným, štíhlým a vysokým holkám to stačí říct jednou. "Jsi hezká."
Většina holek, se snaží řešit svoji tloušťku nejezením. Když člověk nejí, tak naopak přibere než zkubne.
Nejčastěji je to tak, že z těla vyloučíme všechny sacharidy a tuky - zkrátka máme méně tuků. Ale i v této situaci platí, že všeho moc škodí. Jak?
Vedlejší účinky:
Díky tomu, že nemáte v těle tuk, tak máte nutkání vyvraždit polovinu vaši třídy spolužáků.. Ačkoli sacharidy dodávají energii celému tělu, mozek je jediným orgánem, jehož zdravé fungování závisí jedině na sacharidech. Přítomnost sacharidů v organismu stimuluje tvorbu hormonu, který je přímo odpovědný za naši náladu.. :)
Rada?
Nejlepší bude, když si ustanovíš jídelníček vyvážené stravy, pohyb, tedy vyladit příjem a výdej energie.. ;) Zaručeně zapomeň, na diety bez jídla!
Chceš dopadnout takhle? Tak drž dietu..

Nebo...


Chceš dopadnout takhle? Jedině zdravá strava, a dostatek pohybu! ;)Je to jen na TOBĚ, jakou cestu si zvolíš.. ;)

Možná... :P

14. prosince 2011 v 17:05 Kam s tím ?
Hrozně dlouho jsem přemýšlela o novém účesu.. Když jsem tak brouzdala po netu, narazila jsem na dokonalý účesy! A pak už se to se mnou jenom táhlo..Asi půjdu na bílou blond. Né úplně bílou, ale hodně světlou blond.. Sestřih bych si představovala "scene" :P . Háček je jen v tom, že nevím, jestli by mně to slušelo. Tyto účesy prostě obdivuju! :)) Možná po novým roce, se tu objeví nějáká ta fotka s novým účesem.. Možná ne.. :)
Boží! :)
:P
o_O!

Bylo..

3. prosince 2011 v 12:06 Vypíšu se z toho !
Jednu dobu mám o čem psát, a tu druhou zas né. Každý den přemýšlím nad tím, jaký by mohl být nevý článek, aby to nebylo zas moc nudné. Ať je to nudný, nebo ne, chci vše z celýho měsíce zhrnout..
Takže začnu miss. Po velké práci, se nám to nkonec povedlo. Díky miss jsme sice měli i pár hádek, ale dali se překousnout. tuto miss bych asi zařadila do úspěchů.
S Vaškem mi to docela dobře pokračuje. To bych taky asi zahrnula do úspěchů.
Dále..
Holky chtěly pochvalu na vysvědčení, a ikdyž já bych ji už měla mít taky, tak jsem jim chtěla pomoct. Dostaly za úkol udělat anglické divadlo pro 1 stupeň. Ochotně jsem se nabídla, že jim pomůžu. Kámoška moc nadšená nebyla, ale přesto jsem si říkala, že se mi to asi zdá. Když jsem se zeptala, jak to vlastně všechno bude, řekla, že si to navrhnou sami, takže o mou pomoc zdřejmě nestála. Jelikož ta hra nebude zrovna jen pro 2 osoby, tak je mi jasné, že budou potřebovat pomoct. Už jsem se jí jednou nabízela. Slušně mě odpálkokvala. Až za mnou přijde, jestli teda nechci pomoct, už vím odpověď. Nejsem náhrada.. ;) Jednou jsem se už nabízela. Ale tak co.. Ať si to udělaj sami.. Toto bych zahrnula do neúspěchů.
Po miss jsem neuvěřitelně protivná.. Asi nevyspalost? SNAD:..
Taky jsem si dělala nehty, tak dám ukázku, protože za ně jsem opravdu spokojená.. :)