Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Bylo..

3. prosince 2011 v 12:06 |  Vypíšu se z toho !
Jednu dobu mám o čem psát, a tu druhou zas né. Každý den přemýšlím nad tím, jaký by mohl být nevý článek, aby to nebylo zas moc nudné. Ať je to nudný, nebo ne, chci vše z celýho měsíce zhrnout..
Takže začnu miss. Po velké práci, se nám to nkonec povedlo. Díky miss jsme sice měli i pár hádek, ale dali se překousnout. tuto miss bych asi zařadila do úspěchů.
S Vaškem mi to docela dobře pokračuje. To bych taky asi zahrnula do úspěchů.
Dále..
Holky chtěly pochvalu na vysvědčení, a ikdyž já bych ji už měla mít taky, tak jsem jim chtěla pomoct. Dostaly za úkol udělat anglické divadlo pro 1 stupeň. Ochotně jsem se nabídla, že jim pomůžu. Kámoška moc nadšená nebyla, ale přesto jsem si říkala, že se mi to asi zdá. Když jsem se zeptala, jak to vlastně všechno bude, řekla, že si to navrhnou sami, takže o mou pomoc zdřejmě nestála. Jelikož ta hra nebude zrovna jen pro 2 osoby, tak je mi jasné, že budou potřebovat pomoct. Už jsem se jí jednou nabízela. Slušně mě odpálkokvala. Až za mnou přijde, jestli teda nechci pomoct, už vím odpověď. Nejsem náhrada.. ;) Jednou jsem se už nabízela. Ale tak co.. Ať si to udělaj sami.. Toto bych zahrnula do neúspěchů.
Po miss jsem neuvěřitelně protivná.. Asi nevyspalost? SNAD:..
Taky jsem si dělala nehty, tak dám ukázku, protože za ně jsem opravdu spokojená.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama