Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

She is my life..

20. prosince 2011 v 14:10 |  Kam s tím ?
Začalo to na mé 11 narozeniny, kdy jsem si mermomocně přála pejska. Brouzdala jsem po netu, a najela jsem na stránku bystrckého útulku. Těch pejsků mně bylo tak strašně líto, že jsem začala hledat tam. Všichni byli buď né moc pěkní, nebo moc staří. Takhle to chodilo celý týden, až se tam vyskytla nová fotka nalezeného pejska na brněnské přehradě. Byla to holčička, rasa Bišonek, čistokrevná. Když jsem jí ukázala mamce, řekla "dobře, ale do postele určitě ne!"
Za 14 dní, na mé 11 narozeniny řekla mamka, ať si naskočím do auta, že pro mě má překvápko. Nevěděla jsem jaké, protože mi bylo jasné, že mamka toho pejska něják zamluví :/ . Jeli jsme do Bystrce, a pak k nějákýmu poli. Pamatuju si to, jako by to bylo včera. Když jsem vystoupila z auta, a viděla obrovská nápis útulek, poskočilo mně doufajíc srdce, že by to možná mohlo vyjít.
Když jsme vešly dovnitř, mamka jenom kejvla na tu paní, a ona z pozad dveří vypustila krásnou bílou kuličku. Byla neuvěřitelně přátelská, a šlo vidět, že jí málo kdo hladil. Pojmenovala jsem jí Daisynka. Bylo jí 10 měsíců. Skákala po všech. Poprvé jsem viděla opravdovou psí radost! Ano, nakonec jsem ji dostala. Ještě ten den, jsme byly s mamkou nakupovat pro ni věci do OBI. 2 pelíšky, oblečky, spousty granulí a pamlsků!
Po příchoodu domů, hned utíkala do mamčiné postele. Jak mamka viděla, jak je Daisynka šťastná, změkla, a nechala jí. Samozdřejmě Daisynka nespí nikde jinde, než s mamkou. Je to prostě jako dítě! :D
Za ty 2 roky co jí máme, jsme jí naučily všechny potřebné povely, takže se už nemusíme bát ji pustit. Je neuvěřitelně zvědavá, žárlivá a rozmazlená! Toto zlato strašně miluju, a nevím, co bych bez ní dělala.
Nikomu a za nic bych jí nikdy nevyměnila!
Pár obrázku.. Jen ona♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucii Lucii | 10. února 2012 v 17:10 | Reagovat

..nejkrásnější pejsek, jakýcho jsem kdy viděla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama