Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Leden 2012

Jednej dokuď můžeš..

29. ledna 2012 v 20:46 Vypíšu se z toho !
Byla jednou jedna 13ti letá holka, která byla celkem stejná jako každá. Měla spousty kamarádek i kamarádů. I kluka. Vaška.. Měla ho nesmírně moc ráda, ale časem jí omrzel. Omrzel jí tím způsobem, že jí pořád vypisoval, jak jí miluje. Je to krásně, ale když to holka slyšela si tak 3x do 5 minut, nebylo jí to vzácné, jako kdyby jí to řekl 1-2x za den.. Ale stále ho měla ráda. Postupem času ho začala milovat.
Jenže se dozvěděla, že kluk o ní říká věci, že je děvka. Holka tomu věřila. Bylo toho na ni moc, protože to nebyl jedinný důvod, co jí vadilo. Chtěla pauzu. Pauzu s tím nejůžasnějším klukem, co kdy potkala.
Jeden den uběhl, a pořád si vztah promítala v hlavě, a snažila se udělat už nějáký verdikt. Nešlo to. Uběhly dva, tři ,čtyry..uběhl týden a protože na ni kluk stále naléhal a tlačil jí ke zdi, jak se tedy rozhodla tak řekla, že je konec. Holka byla hloupá. Ještě tehdy, když to řekla asi netušila, jak strašně jí to bude mrzet. Po tom, co neměla kluka ani ve vztahu se jí ozvalo pár známostí. Kamarád z bejvalé školy jí napsal, jestli s ním nepůjde do kina.
Kamarád z kroužku jí napsal, jestli nezajdou někdy ven.
Kamarád ze školy, na kterou holka chodila a on už šel na střední ji napsal, že se chce scházet a že jí chce.
Holka ale měla v srdci stále jen a jen jednoho. Bejvalého kluka.
Holka si v tu ráno vzpomněla na ty nejkrásnější časy co prožila s ním. Na to, jak se spolu škádlili. Hádali se. Smáli se spolu! Na to, jaké krásně období v tu chvílu prožívala. A ani si toho nevážila. Chtěla ho zpět. Věděla, že on jí chtěl dříve taky. Ale též věděla, že ten kluk je hodně žádaný. Tak strašně ho milovala, že mu napsala. Odepsal jí, ale stále byl na ni hnusný. Byl na ni hnusný už když se s ním rozešla. Kamarádky holčinu utěšovaly, že ji pomlouvá jen kvůli tomu, aby nevypadal jako 'debil' , že mu holka dala konec. I na fb byl na ni hnusný. Holčina to vzát nechtěla. Stále doufala, že se to zpraví. Že jí napíše. Nic. V tu chvíli si uvědomila, že měla jednad, dokaď měla. Že měla brát, dokaď mohla. Že měla projevovat city, dokaď měla možnost. Kdyby věděla, že to dopadne tak, jak to dopadlo, v den, kdy by ho měla vidět naposledy by mu projevila své city. Co k němu opravdu cítí. Jenže holčička nevěděla. Holčička promarnila. Holčička může jen zapomeout..

Této holce nezbývá nic jiného, než se smát a zakrát bolest, kterou nosí v sobě.. Bolest promrhání...

Přemýšlím..

25. ledna 2012 v 16:11 Vypíšu se z toho !
Říkáš, že když jsi smutná tak Tě mrzí, že za tebou žádná kamarádka nepřijde. Ikdyž jsi mi říkala, že ve smutných chvílích seš nejradši sama.
Říkáš, že ti přijde, že se nesnažím o to, aby to bylo jako dřív.
Říkáš, že si připadáš být mezi ostatníma kámoškama jako vzduch. Že si tě nevšímají.
Říkáš, že vždy za vše můžu já, takže čekáš omluvu vždy ode mě.

Uvědomuješ si, že když jsi smutná, tak já za tebou i přes to vše přišla?
Uvědomuješ si, že já se snažím víc než dost?
Uvědomuješ si, že tě zapojíme vždy?
Uvědomuješ si, že za všechny chyby nemůžu jen já? Ty na tom máš taky nějáký podíl!

Všimni si, že já kyž jsem smutná, tak za mnou ty nepřijdeš.
Všimni si,V že vše dáváš za vinu mně. Skoro vše
Všimni si, že kolikrát si nevšímáš ani ty mě.
Všimni si, že omluvu vyřknu vždy já.

Vůbec mě to nemrzí.

A teď trochu od tématu.
Párkrát jsem přemýšlela, že přestou pím na jinou školu. Dívala jsem se i na pár stránek.. Nevím proč. Mám takový zvláštní pocit..
Teď je jen otázka - jaká škola?
Vedlejší? Znova Vejrostka?
Měla bych to ještě prodiskutovat s mamkou, každopádně verdikt bude na mně. Budu ještě hodně přemýšlet. Možná tato "chtivost" je jen mým špatným obdobím.. Uvidíme..


Fuck it:.!

18. ledna 2012 v 12:46 Kam s tím ?
Nesnáším to.. Hnusí se mi to.. Nesnáším ty, kteří se za to schovávají..A co?
Lži, pomluvy, přetvářky a nenávisti!
Proč to všechno? Člověk je krásný sám sebou! Bez kopií, bez lží, bez přetvářek! Na co se smát, když ti zrovna dvakrát do smíchu není?
Proč lhát?
Jestli se stydíš za pravdu, tak se o tom vůbec nezmiňuj, ale na co lhát? Dělat ze sebe to, co vlastně nejseš.. Je to ubohost, né krutost. V jednu chvíli tě budou obdivovat. Že seš krutá, že se ti něco podobného a hustého stalo, ale jak se říká - Lež má krátké nohy a daleko nedojde.
Proč pomluvy?
Ano, i já někdy pomlouvám a neznám nikoho, kdo by nepomlouval, ale proč tolik? Jednou stačí říct to, co si o něm myslíš, ale za zádama? Někdy se človšk prostě neudrží a musí to říct. Strašně se mi to nelíbí ikdyž to sama dělám... Ale kdo ne? A jak se říká - Když se nad tím tak zamyslím, ani mi nevadí když mě lidé pomouvají. Alespoň vím, že nebýt mě, tak se nemáte o čem bavit.
Proč přetvářky?
Přetvářím se možná někdy před kámošema, aby se mě nevyptávali, co se děje. Ale prostě někdy to nejde. Není to ani hezké. Své city bychom měli dávat alespoň z poloviny na jevo. Neskládat svůj drahocenej život jen z toho, co nejsi.. A jak se říká - Je těžké se smát, když cítíš bolest.
Proč nenávisti?
Z nenávisti vedou pomluvy, přetvářky a lži. Dá se říct, že je to těžko vyléčitelná nemoc. Když toho člověka nenávidíš, tak si ho prostě nevšímej. Neroznášej o něm to, co není pravda. A jak se říká - To ti tak strašně dělá dobře, když druhá strana trpí?
A na toto všechno si pokládám jedno slovo, 4 písmena a jeden pocit. PROČ..

Fotonehty...

15. ledna 2012 v 10:19 Učím se
Neznám nic horšího, než je nuda. Někdo si na zahnání nudy vezme knížku, jiný si jde zahrát počítačovou hru, ale já si jdu nalakovat nehty. Baví mě to. Mám poměrně dost laků, takže si na nehtách udělám leda cos. Vždy si najdu na netu nějáký obrázek, a snažím se podle toho. Tak a teď už mi nezbívá nic jiného, než přijít na fotky.. ;) Tak doufám, že se vám to bude líbit. Ještě bych se chtěla omluvit za špatnou kvalitu..

Tak a toto jsou mé laky. Je jich přesně 68.. :)


Tak a tady máme zdobítka.. :) Ty přece k nehtům patří ne? ;)

Teď tu dám pár fotek, které jsem vyhrabala z komplu.. Jsou to mé vlastnoručně nalakované nehty, ale bohužel jsem jich sehnala málo.. :( Ale tak alespoň něco..
1.
Tyto nehty řadím mezi mé nejoblíbenější! :)
2.
'Pléjbojáci' nesmí chybět! ;D
3.
Sou trochu nepovedený no.. :D Ale tak co už..
5.
Tak a tady máme barevný gepardy.. :) Moc to nejde vidět, ale podklad je stříbrný, a na tom jsou udělané gepardí vzory.. :)
4.
palec je pod touto fotkou...
...palec :D

No a to je asi tak všechno. Dou fám že se vám to líbilo. Až se mi zase nějáký ty nehty povedou, hodím je semka.. Ještě bych chtěla semka přihodit menší, ale pro mě obrovský bonus. V pátek.13 jsem byla na piercu.. :)) Strašně se mi to líbí, takže mi tu radost nekaž, a záporný komentář k této fotce si nech! ;)


Kámoška? Spíš podrazačka . .

10. ledna 2012 v 13:30 Vypíšu se z toho !
Když se řekne tajemství, pro někoho je to jeden velkej drb.. Ale o tom teď psát nechci.Jelikoš ta nejlepší kámoška občas navštěvuje můj blog, nebudu ju oslovovat.
Jednoho dne se mně stal velký problém. Chtěla jsem, se někomu svěřit, tak jsem to řekla Kikči. Jenomže jsem se prořekla u té osoby, tak jsem jí to z půlky též řekla. Když jsem ji prosila o to, aby to nikomu neříkala, souhlasila a odpřísáhla mi to. Náhodně jsem se ale jednoho dne dozvěděkla, že se kámoška zeptala Kikči, jestli ví to tajemství o mně. Dobře, asi to takhle přesně nebylo, ale nějákým způsobem to takto řekla.. No ty vole! Drby, drby a jenom drby... Tomu se opravdu říká kámoška
...
Další věc, co mě mrzí je, že si mě všímá jenom někdy. Někdy mi připadá, že jí dělá opravdu dobře, když jsem sama a s nikým se nebavím. Vždycky se na mě jenom tak podívá, a už ji vidím na očích jak je strašně ráda, že mě to mrzí. Všímá si mě prostě jenom někdy.. A to teď nemluvím o Barči.. :D
Vím, že kdyby byla na mém místě, tak ji taky mrzí.. Nejsem mrcha, a proto jí to nechci oplácet.. Jen bych si přála, aby si to konečně už někdy uvědomila..!

někdy mi tak přijdeš...
ach ta podoba...