Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Fuck it:.!

18. ledna 2012 v 12:46 |  Kam s tím ?
Nesnáším to.. Hnusí se mi to.. Nesnáším ty, kteří se za to schovávají..A co?
Lži, pomluvy, přetvářky a nenávisti!
Proč to všechno? Člověk je krásný sám sebou! Bez kopií, bez lží, bez přetvářek! Na co se smát, když ti zrovna dvakrát do smíchu není?
Proč lhát?
Jestli se stydíš za pravdu, tak se o tom vůbec nezmiňuj, ale na co lhát? Dělat ze sebe to, co vlastně nejseš.. Je to ubohost, né krutost. V jednu chvíli tě budou obdivovat. Že seš krutá, že se ti něco podobného a hustého stalo, ale jak se říká - Lež má krátké nohy a daleko nedojde.
Proč pomluvy?
Ano, i já někdy pomlouvám a neznám nikoho, kdo by nepomlouval, ale proč tolik? Jednou stačí říct to, co si o něm myslíš, ale za zádama? Někdy se človšk prostě neudrží a musí to říct. Strašně se mi to nelíbí ikdyž to sama dělám... Ale kdo ne? A jak se říká - Když se nad tím tak zamyslím, ani mi nevadí když mě lidé pomouvají. Alespoň vím, že nebýt mě, tak se nemáte o čem bavit.
Proč přetvářky?
Přetvářím se možná někdy před kámošema, aby se mě nevyptávali, co se děje. Ale prostě někdy to nejde. Není to ani hezké. Své city bychom měli dávat alespoň z poloviny na jevo. Neskládat svůj drahocenej život jen z toho, co nejsi.. A jak se říká - Je těžké se smát, když cítíš bolest.
Proč nenávisti?
Z nenávisti vedou pomluvy, přetvářky a lži. Dá se říct, že je to těžko vyléčitelná nemoc. Když toho člověka nenávidíš, tak si ho prostě nevšímej. Neroznášej o něm to, co není pravda. A jak se říká - To ti tak strašně dělá dobře, když druhá strana trpí?
A na toto všechno si pokládám jedno slovo, 4 písmena a jeden pocit. PROČ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 18. ledna 2012 v 12:58 | Reagovat

Souhlasím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama