Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Únor 2012

Smoking, Smoking

29. února 2012 v 10:00 Kam s tím ?
Tráva, cigarety, bongo, vodárna atd.


No a teď si všichni sáhněte do svědomí, kdo ani jedno z těchto 4 vyjmenovaných nezkusil..


Určitě každý. Neříkám, že já jsem zkusila všechno. :D Tyto 4 věci mě napadly hnedkajako první, když jsem slyšela 'SMOKING' . Nejsem vůbec žádnej odborník, to netvrdím, ale vím jistě, že ani jedno z těchto 4 věcí není zdravý.
A třeba konkrétně cigarety ničí strašně zuby ! Po nějákém to roce už jde na zubech i vidět, že jste kuřák. A další zajímavost: Víte, že ve slimkách je větší svinstvo, než v normálních tvrdých cigaretách ?
No.. Projevte vy sami svůj vlastní názor.. ;)

Sním o něčem neskutečném

28. února 2012 v 16:39 Kam s tím ?
Nechci něják krást nápad, a proto semka dám blog na toho človíčka, kterej o tom pořád mluví, a už o tom i napsal článek. Začínám o tom snít také. Sním o vlastním pokojíčku!
Toto téma začala řešit a už o tom i něco sepsala Christeen.

Chtěla bych mít úplně vlastní pokoj. Udělat si ho úplně sama podle vlastní fantazie tj. např. vymalovat si ho sama, dekorace si dát kam chci sama, navrhnout si ho jak to vlastěn bude vypadat též sama. Bylo by to takové útulné.
Ale já neříkám, že to v pokojíčku nemám útulné. Mám, ale .. Není to podle mých představ.. :/ Jsem v pokojíčku se ségrou, a nenavrhovala jsem si ho :D A jelikož tu jsme 2, tak tu toho prostoru na spousty dekorací moc není. Ale co už. Zas tak moc mi to nevadí. Vždycky si říkám, že až prostě budu velká, nebo alespoň větší, a budu mít tu možnost mít svůj vlastní pokoj, jakože se třeba odstěhujem do baráku :D , tak si ho chci udělat podle sebe.
Ty 'ahfelovky' jsou úžasný. Pokojíček nevypadá přeplácaně, a je prostorný.
A zakončila bych to tímto pokojíčkem. Tato béžová barva je opravdu luxusní! :) Všechno tak dokonale sladěné a přitom moderní! Prostě luxus! :)

Znáte to

27. února 2012 v 20:38 Kam s tím ?
Znáte ten pocit, kdy máte tendenci nafotit nějáké umělecké fotky, a nedaří se vám ? Já teda jo ! :D Pokoušela jsem se o to, a nedařilo se mi. Na netu je tolik nádherných fotek, a napadobit to alesopň z té poloviny je těžký ! Ale tak přece jen jsem se pokusila. Asi z 30 fotek jsem vybrala 3, a za pomocí kamarádek jsem vybrala pouze 1.. :) Umělecké to teda rozhodně není, ale to už jsem neřešila.


Děvka ? Kurva ? Levná holka ? Neba jak se to říká ?
NE! Pořád ta stará Bloonde, která se chtěla pokusit o 'uměleckou fotku'. Samozdřejmě, že mě zajímají vaše názory. Jen do toho ! ;)

Výstižné

27. února 2012 v 20:28 Kam s tím ?
S Džejný nás jedna věc mrzí. Tak hrozně nás to mrzelo, až jsme se tomu začly smát, a vymyslely výstižnou básničku. Dnešní den byl prostě dokonalej ! :D Takhle jsem se dlouho nezasmála. A samozdřejmě se vám musím pochlubit a tou naši básničkou ! Jinak autorka jsem já a Džejn.
Byla jedna černo a červenovláska,
byly ze třídy áčka.
Chovaly se jak manželé,
připadaly si být dospělé.
Ve skutečnosti jsou namyšlené,
a proto jsme na ně nasrané.
Říkají, že nemají čas,
přitom venku je potkáváme zas a zas.
Pořád se nám vyhýbají,
nějáký problémy snad s námi mají?
Zajít s námi ven?
To je nenapadne ani omylem !
Když je náhle potkáme,
opakovanou pohádku slyšíme,
že se jindy sejdeme.
Nerozlučná dvojka jsou,
tak ať si obě oko vyserou.
Dobrý ne ? :D Měly jsme to vymyšlený tak za 15 minut.. :D Ale asi ze mě básník nebude..

Nestíhám

26. února 2012 v 13:22 Kam s tím ?
Strašně se mi líbí slovenština. Je to krásný a měkký jazyk, kterým napíšu tento článek. Pomůže mi s tím můj věrný přítel - google překladač.. ;D
V poslednej dobe vôbec nestíham. Jilokož som v 8třídě, takže mi na prospechu veľa záleží, musím sa učiť. Ale mám toho teraz v poslednej dobe nejako moc. S kamoškousme pripravovali na školskú súťaž Faktor strachu nejaké úloha, y ale stejnak sa tonepodarilo. V pondelok je Jediný deň, kedy mám voľno. Ale to máme v škole 8 hodína ešte k tomu ďalší deň náročné hodiny, čo znamená zase učenia. V utorok mámtenis. V stredu školskej časopis, štvrtok posilka av piatok trenál - tancovanie. V sobotu voľno, av nedeľu opäť trenál - tancovanie. A počas celého týždňa ešte musímstíhať napísať články do časopisu. A to by som mala pridávať priebežne nejaké tiečlánky aj na blog že? Teraz sa tomu budem snažiť nejako tak priebežne venovať ..Ale v poslednej dobe nemám bohužiaľ ani chuť, a ani náladu .. :/
Naši triedny komici a výhercovia Faktoru strachu. Prajem vám to! ;)
Ale v týždni tu mám aj pozitíva. Z piatku na sobotu som spala u kamošky. Strašnesme si to užili. Prebrali sme toho toľko! Proste úžasne strávenej večer. Trochu ajzačínam mať ten pocit, že sa nám to staré kamarátstvo zase začína oprašovať, azačína byť ako predtým. Aj fotky sme stihli nafotiť .. :)
Tak a teraz už by som mala pokračovať zase v mojich povinnostiach. Večer pridámnejaký lepší článok .. Zatiaľ prajem pekný zvyšok nedele. ;)

Budeš tak hodná a..

22. února 2012 v 15:57
A dáš mi hlas ? :) Nikdy jsem nesoutěžila, ale tentokrát ano.. :)


13tá v pořadí.. :) A jinak hlasuje se dole. Klik prosím na jméno 'Renča (Bloonde)'
Děkuju :*


Do soutěže

21. února 2012 v 15:16 Kam s tím ?
Soutěžní fotka..

Linky

20. února 2012 v 21:06 Kam s tím ?
Kdo si z vás maluje linky nahoru? Já teda jo. Nedokázala bych si přestavit být namalovaná bez linek :D . Ale tak co už.. Hodně jsem přemýšlela nad tím, co se vlastně komu líbí. Mně se strašně líbí takové ty kočičí oči, kde mám linky mírně přetáhlé přes oko. Působí to 'sexy' a dělá to strašně pěkný oči. :) Teda to je alespoň můj názor.. :)
Naschvál jsem našla pěkné obrázky linek, aby to působilo tak něják nastejno :) Posuďte sami :)
Pěkná fotka bez protáhlých linek. Prostě jenom linky . Koukejte na horní ne na dolní! :D
A..
A mírně protáhlá linková fotka.. :)
Jako když to člověk umí, tak je to super.. Ovšem nějáká ta praxe už tam musí být.. :)
A..
Prostě obyčejné namalované.. :)
No tak posuďte sami..

All

19. února 2012 v 21:15 Kam s tím ?
*Strašně se vám omlouvám, že jsem nepsala teďka a nekomentovala nic. Byla jsem u táty, takže času moc nebylo
*Nový článek se objeví během zítřka
*Každopádně trochu zhrnu tento týden, když už je ta neděle

Tento týden bch zařadila vcelku do úspěšného :) . Jak každej už asi spostřehl, tak na nově začala další taková show HLAS. Taky koukáte ? :) Dále jsem se tak něják hodně přiblížila s klukem dá se říct že 'snů'. Za to jsem neuvěřitelně ráda ! To je můj největší úspěch v celým týdnu ! No a také se mi začalo hodně dařit ve škole no.. :D
A jinak jsem si báječně užila víkend u taťky. S bráškou jsme si zablbli a zase se po dlouhé době viděli..
Bráška se strašně, ale opravdu strašně nerad fotí a dneska obvzlášť.. Ale přesto jsem ho usmlouvala alespoň na jednu fotku.. :D Ano, vypadám tam strašně.. V culíku a nenamalovaná, ale je to s ním♥. Takže můj vzhled neřešte.. :P
Jinak nějákej pořádnej článek čekejte až během zítřka, protože dneska už se mi fákt nechce.. :P Brou

Summer

16. února 2012 v 23:22 Kam s tím ?

I LOVE SUMMER ♥ !

Ani netušíte, jak já se strašně těším na léto ! Ano, zima je fakt pěkná, ale možná tak za oknem :D . Já víím, je to hrozný jak pořád píšu o počasí, ale to je tak inspirující, když jednou za čas v těch zasněžených Bohunicích vysvitne slunko, tak hned myslím na léto ! To moře, sluníčko, opalování, lehký líčení, meloun, zmrzlina, studené drinky ! No nezní to snad krásně ?
Ještě mít postavu jako ony a budu maximílně spokojená ! :)

Uáá ! Do prčic s takovejma chutnejma fotkama ! :D

A super bude v létě i to oblíkání ! :) Nějáké ty kraťásky, protože sukně nerada nosím, nebo nějáký ty šatky, pohodlné tílko, žabky, drdol, sluneční brýle, nějákou tu kabelku hodit přes rameno a jde se ! :)

I LOVE SUMMER ♥ !


Snow

15. února 2012 v 16:41 Kam s tím ?
Po dlouhé době nám zase sněží. Ale sněží tolik, že se to snad nahradilo za celou zimu .. :D Sníh nemám moc v lásce, ale jsou v něm krásné fotky ! :D Tak jsem toho hnedka využila, a při venčení pejska jsem fotila.. :) Dneska s kámoškou budem zase, ale tentokrát foťákem. Ale jinak nesnáším zima - sníh. Proč ? Protože je prostě zima. Sníh je studenej, a musíme chodit navlíklí v bundách jak nafukovací balóny ..
Sníh a zima se mi líbí za oknem. Za oknem je to fakt úžasný, ale když vylezeš ven ... Fůj ! :D Ta rýma, všechno ti to fouká do xichtu ! Néé! :D Ať už je léto.
Fotky nejsou extra, protože je to focený mobilem, ale prostě mě to baví! :)
Zajímavé je, že když je léto, chci zimu - když je zima, chci léto. :D Tak co už. Nejraději mám jaro. Pěkně rifle, tílko a jenom mikču. Pohoda. ;)

Každý žije soc. sítěmi !

14. února 2012 v 23:33 Kam s tím ?
I já.. A vlastně kdo ne ? Ale na stránky moc nechodím . Chodím jen na facebook, blog, skype, uloz.to, youtube.. To jsou ty moje nejnavštěvovanější ;)
Začnu asi facebook
Jediné, co mi na 'fejsu' přijde být strašně trapný, jsou fejk vztahy. Tak to opravdu nesnáším ! Je to každýho věc, ale je to opravdu trapné. Přidej si mě : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000334536958 ;)

Pokračuju blog.cz
Jediné, co mě na blogu nebaví, je to upravování, a když mi nejdou do článku vložit obrázky.. :D Jinak si zatím nestěžuju.. :) Navštěvuj mě : http://renus-ky.blog.cz/ ;)

Pokračuju uloz.to
Jediná stránka, na které stahuju jak filmy, tak i písničky.Písničky ale jen do mobilu. Na poslouchání mám jinej zdroj ;P. Strašně jsem si to oblíbila, takže nehodlám měnit.. :) Občas si i nabiju na ulozto nějákej ten kredit, abych měla rychlejší stahování..

Pokračuju youtube
Tak, a toto je ten můj zdroj na písničky a na úžasná videa. S kámoškou občas natočíme nějáký to společný video, takže tam máme i svůj účet společný, a já i svůj vlastní. ;) Poznej mě: http://www.youtube.com/user/rendourek?feature=mhee ;)

Zakončuju skype
A kdo v této době skype nemá ? Ikdyž se dá volat i už na tom facebooku, tak přece jenom ta kvalita není taková, jako na skypu. Používám ho každej den. Jsem s ním nadmírně spokojená a není nic, na co bych si stěžovala. Snad jen to, že občas to blbne. Zavolej mi: rendourek131

Tak a to by bylo všechno.. Ještě pro přehlednost dám sem dolů moje kontakty znova.. ;)
Blog : http://renus-ky.blog.cz/ <--- Navštěvuj mě!
Skype : rendourek131 <--- Zavolej mi!


Dětský sen

12. února 2012 v 23:11 Kam s tím ?
Když jste byli malí, taky jste kdysi snívali o tom, že až budete větší, tak budete vlastnit neskutečně mnoho botů na podpatku? Já totiž ano a myslím, že nebudu jediná. Vždy když jsem viděla nějákej film, kde jsou takové ty barbie na vysokých šteklích, tak že já takové budu mít taky ! Rodiče mi říkávali, že jsem na ně ještě moc malá. Takže jsem byla celá unešená z botů, které mi alespoň klepali!
Ách♥:) Můj sen prostě. Čím vyšší, tím samozdřejmě lepší.
Čím jsem starší, tím si říkám 'Není nad pohodlné tenisky.'. Ano, lodičky vypadají elegantně, ale tenisky jsou prostě pohodlný, dá se v nich běhat a všechno !
Vypadají krásně, a jsou i pohodlné.
Stále ještě ale máme jeden frčák - teniskové podpatky
Né, že by byla pohodlné, ale vypadají opravdu suprově a do města si je občas i vezmu. Ovšem v tomto článku nesmí chybět !
Neříkejte, že když jste byli malí, tak jste tento sen neměli .. ;)

Piercing

11. února 2012 v 23:39 Kam s tím ?
Minulý článek byl o tetování. Přijde mi být velice podobné tetování a piercing. Né podobné vzhledově, ale jako podobná kategorie.. Takže jsem se rozhodla napsat článek o piercu.
Začnem pusama. No není to úžasný? Mně se líbí všechny, ale vemte si, že kdyžvám to na tomto viditelným místě začne hnisat. Fuj!
O všechny piercingy by jste měli až do úplného zahojení pečovat 3% peroxidem vodíku, a speciálním antibakteriálním mýdlem konkrétně já mám od Protexu.
Zjistila jsem, že existuje teďka něco nového - mikrodermální piercing. Je to pierc, kterej máš v kůžu, a vypadá asi takto:
Postup je zhruba takový, že vám vyštípnou kus kůže, dají vám ten vámi vybraný mikrodermální piercing, a nechají vám ho tam zarůst. Ovšem pak je jen otázkou, jak ho vyndat.. :D Docela se mi to líbí u těch očí, ale tu bolest bych asi nevydržela..
A na závěr pár pěkných pierců..
Ty první dva jsou dokonalý!
A co tvůj názor na pierci? :)

Tattoo

11. února 2012 v 1:28 Kam s tím ?
Čím jsem starší, tím se mi líbí víc tetování. Nelíbí se mi barevné. Spíše ty černobíle :) . Je to krásné, ale bohužel to má i své nevýhody. Do málokteré práce tě přijmou s tetováním na vyditelným místě. I s piercingem na vyditelném místě vás málokdy přijmou. Proto bych si spíše dala tetování na 3 roky..
Když jsem byla jednou na koupáku, tak jsem viděla slečnu, která měla něco na ten způsob jako 'tetování'. Bylo to jakési zvláštní. Měla vytetovanou kočku. Zjistila jsem, že existují tetování, které nejsou udělané barvou ale z jizvy. Prostě ti vyrijou obrázek nebo nápis který chceš, a postupem čase se ti z toho udělá jizva. A to právě měla ta slečna. Bylo to opravdu zvláštní, a mělo to v sobě kouzlo. Ale asi bych si dala spíše to normální.. :)
Tak a ten první obrázek o.O !! Je boží! Bylo by to dokonalé! Na žílách mít takovou tu nemocniční křivku :') ! Opravdu krásné! A jaký máte názor na tetování vy?

Superman..

9. února 2012 v 18:50 Kam s tím ?
Asi před týdnama jsem si přes net objednala superman mikinosvetr.. Něco na ten způsob.. Protože mi strašně dlouho nedocházela, tak jsem se tak něják už smířila s tím, že mi už ani nedojde. Ale došla. Jsem z ní neuvěřitelně nadšená! ♥:) Strašně dlouho jsem si jí přála! :)
Hned jsem si ji na sebe oblíkla, sáhla po foťáku a vyfotila se.. :D Jak jinak. Stála mě 753Kč včetně poštovného.. Je pohodlná atd. Líbí? Nelíbí? Posuďte sami.. :)

Valentýn

8. února 2012 v 23:18 Kam s tím ?
Všude kam se kouknu tak vidím statusy lidí, jak zase budou na Valentýna sami.. A to mžná i já. Ale tak co. Kdybych to chtěla brát pozitivně, tak si řeknu, že je to jenom nějákej trapnej americkej svátek,k terý si v čechách doprosily aj ženský, aby měli o kytku navíc.. :D Ale takhle to brát nechci.. Na jednu stranu je to hezký, když kluk dá holce něco malého, ale zas nadruhou stranu je to svátek americký.. Já pro tento svátek jsem.. :) Ale chtělo by to nebýt sama.. Nabítky jsou, ale není to to, co si představuju já. Vidím to tak, že si prostě na Valentýna dám mercie a popřeju si krásného prožitého po 13 Valentýna! :D A proč ne? :)
Ale tak řekneme si na rovinu, že každá holka není ráda "single". Teda skoro každá. Většina by chtěla mít po boku svého přítele, kterej ji potěší a bude s ní v dobrém i ve zlém.. Ale třeba si to stejný říkají kluci. Ale něják se tím neužírám že jsem sama. Nevadí mi to. To bude asi tím, že si naivně myslím, že během těch 6 zbývajících dnů mi právě ON napíše.. :)
A odpověď by byla ... ♥

Ohoď se jako ‚štajlová‘ uklízečka!

5. února 2012 v 21:47 Kam s tím ?
Ohoď se jako 'štajlová' uklízečka!
No a proč ne? Teď je to v módě. Najde se skupina lidí, která ti tento doplněk neboli šátek na hlavě uvázaný na uklízečku rovnou zavrhne a skupina lidí, která to přivítá. Hodí se to skoro ke všemu a kamkoliv.
Nevýhody
Trochu v nevýhodě je to, že šátek ti na hlavě nevydrží déle jak 15 minut. Teda alespoň mně ne. Neustále klouže. Ale jak se říká, tak za krásu se musí trpět nebo ne? Jak se říká, za krásu se musí trpět nebo ne? :)
Výhody
A teď ty výhody! Nedá se říct, že tento kousek nosí každý, protože je docela odvážný. Což je dobrý nebo ne? Kdo by nebyl rád, že jako jeden z mála nosí odvážný doplněk? A né jen doplněk.
Šátky nejsou ani drahé. Do 100kč se sežene určitě! Ovšem člověk by neměl každý den nosit pořád to stejné. Nějaký ten kousek je hezký ty 3 dny, ale pak když to člověk nosí každý den, tak se okouká, a už to není ono. Zkrátka a jednoduše - mělo by se to střídat.
Kašli na ostatní
Každému se líbí něco jiného. Jestli se ti to líbí, tak neřeš co říkají ostatní, ale nos si to, co uznáš za vhodné. Když mají zapotřebí někoho drbat, a bohužel prst padl na tebe, řekni si, že nebýt tebe, nemají si asi o čem povídat. A přece by nepomlouvali jen tak. Určitě ti tvůj nový doplněk závidí!
I já tento kousek nosím! ;)
A kašlu na názory ostatních! ;)

Essence, Balea, S-he

5. února 2012 v 19:41

BALEA

Nejsem ta, která by musela mít za každou cenu drahou kosmetiku.. Mám určitou vyhrazenou skupinu, kterou používám. Na zimu miluju "jelení loje". Většinou se na zimu vzdávám různých lesků apodobně, a radši so po kapsách tahám jelení lůj :) Mně konkrétně nejvíce vyhovuje značka Balea. Žádné předražené.. :)
Ták.. Moje největší favoriti.. Jsem nadmírně spokojená!
Největší nevýhodu balzámů na rty jsem poznala až tento rok. Začala jsem je používát každý den, a když jsem si balzám zapomněla třeba doma, a neměla jsem ho na sobě jeden den, rty jsem měla hnedka popraskané.. Strašný! :D Dřív jsem to tak neměla, protože jsem byla hodně na ty lesky, ale tak co už.. :D

ESSENCE

Jak jste si už asi všimli, tak miluju lakování nehtů.. Mám spoustu laků.. Ale miluju značku essence.. Ani né předražené, ani né levné.. Tak akorát..
Laky od essence mně poměrně rychle schnou a dlouho mi vydrží. Nejvíc miluju nápady této značky.
Například sprej na nehty, aby ti rychleji uschly, nebo piercink do nehtu! :D

Další krávovinu, kterou jsem si od tam koupila mě příjemně překvapila.
Je to lak v peru. Což znamená: dejme tomu, že je to obyčejná propiska,která má tvrdej konec, takže se s ním na nehty dělá udělat leda cos. Samozdřejmě, že místo náplně do propisky, je tam lak na nehty. Já mám černý. :)

S-he

Z této značky mě nejvíce oslovili laky. S řasenkama moc spokojená nejsem, ale stíny nejsou také k zahození. Ale jelikož používám výhradně tekuté linky, tak ani ty stíny něják moc nežeru.
Jak říkám.. Nejsou to věci k zahození, ale Essence mám radši.. :)

ZDE NEUVEDENÉ ZNAČKY

Řasenek používám 4 na jedno oko.. Samozdřejmě nemám tam toho moc, aby to nevypadalo blbě, ale spíše aby byli prodloužené podle mých představ.. :)
1.
Úplně první věc, kterou si s očima provádím jsou tekuté oční linky od Miss sporty. Štěteček je neobvykle tenký a ohebný.. Linky stály okolo 89kč.

2.
Jako druhou věc si dám tuto úžasnou řasenku os Rimel London, která stála 299kč, ale je opravdu suprová.

3.
Jako třetí bod, si dám řasenku tuto. Značka Astor a stála mě okolo 210kč. Tato řasenka není špatná. Nestěžuju si, a určitě si koupím další, protože bez ní by to prostě nešlo.. :D

4.
Čtvrtý krok - řasenka od Maybelline, která má úžasnej kartáček, takže krásně odlepuje řasy. Nadmírně spokojená, a proto si ji na vrchní řasy dávám až nakonec. Stála mě tuším 299, nebo 399kč.. Teď ale nevím. Každopádně i za tu cenu to stojí!

5.
Tuto řasenku používám výhradně jenom na spodní řasy :) . Je fantastická. Dokáže udělat nádherné spodní řasy. Je to značka Nivea. Stála okolo 200kč.


Tak a to je konec.. Tak snad vám moje menší rady pomohli.. ;)
California Bohunice kámo!

3. února 2012 v 22:26 Kam s tím ?
Tak z této hlášky prostě nemůžu.. :D Když jsem byla jeden den nemocná, tak jsem se strašně nudila. Jako vždy, kdo by se celej den doma nenudil že? Tak jsem zavrhla opět ležení v posteli a rači jsem se namalovala, oblíkla, a šla jsem se samospouští fotit.. Na nudu dobrý ne? :D
Asi z mým 50 čerstvě nafocených fotek vybírám maximálně, a to opravdu MAXIMÁLNĚ 3.. A jednu z dneška jsem si hafo oblíbila! Připadá mě to, jak někde v Californii! :D

Takže jsem si ju hned dala na fb na profilku.. :D A první popisek, kterej mě napadl byl California Bohunice kámo! :D vím, jsem divná, ale tak co už.. :D
Další fotka, která je taková .. Okení? :D Přišla mně být zajímavá.. :)

Vím, nemám tam půlku hlavy, ale to se mně na tom líbí ;D
A další fotku, kterou jsem z dneška vybrala, je moje pocitová.. Taková, jaké mám poslední dobou pocity.. Žádná přetvářka nic..

Tak.. A je to.. Zas na chvílu odbytých pár fotek, takže pohoda.. :)
Díky za zhlédnutí..