Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Březen 2012

A váš názor?

20. března 2012 v 21:10 Kam s tím ?
Ahoj,
jelikož je zítra škola, tak to nebudu něják prodlužovat, a rovnou půjdu k věci. Dneska jsme s kámoškou dostříhávaly to video, takže můžete se mrknout, popřípadě na youtubu lajk nebo sdílet. ;)


Samozdřejmě, že potěší i sem dolů ▼ tvůj názor.
Předem děkuju.
Dobrou ;)


Flexa

20. března 2012 v 0:26 Kam s tím ?
Jelikož zítra máslím školu, tak jsem se rozhodla dneska být déle vzhůru. A hned využiju mého malého času, a napíšu článek, popřípadě oběhám AFFS. :) Dnešní téma mě žádné nenapadlo, a tak jsem zvolila na téma flexy.
Mě osobně se kluci s flexou líbí, a né málo. Je to takový.. Jak bych to řekla. Sexy.. ? :P A obzvlášť když je takovej namakanej, jako na té fotce že ? :D

Ale přiznejme si, že i holkám to s flexama sluší. A to nemusí mít styl do hip hopu. Prostě obyčejné holce to sluší taky. Podle mého názoru.
A tak proč ne ? KDe je napsané, že flexu musí nosit jen kluci ? Prostě se mi to líbí a tečka. A proto jsem dneska kamarádovi z jeho vědomím mu 'ukradla' flexku. A jak jinak, než jsem se s ní musela vyfotit. To bych prostě jinak nebyla já, kdybych se s ní nevyfotila :D .
No a tak to asi tímto ukončím. Líbí se mi to. Noste to. Milujte to. :D
Čůs♥.

Speak !

18. března 2012 v 13:23 Kam s tím ?
Ano, dlouho jsem nic nenapsala. Nemám teďka vůbec čas, jelikož se musím učit, a ve volném čase a obzvlášť teďka v tomto úžasném počasí chodím ven. Jak s kamarády, tak i se svým mladým, takže toho času moc nemám.
Den ode dne začínám hodně poslouchat písničky. No jasně, kdo ne že ? Ale prostě v každé chvíli co se najde, tak pořád a pořád a pořád. Prostě do té doby, než ji neznám naspaměť.. :D Když se učím, tak poslouchám, ráno, když chodím s kámoškou běhat tak poslouchám.

No a když jsem u toho běhání, tak jsem začla teďka hodně sportovat. Sice to nepotřebuju, ale chci se spevnit, a mít pěknou postavu. Každé ráno stávám v 6:00, a 30 minut chodím s kámoškou běhat. Občas si i nějákej ten den zajdu do posilky. Ale přiznejme si - Když chci hrá tenis a být dobrá, tak musím i mimo trenály sportovat. A né sedět jak lemra doma. :D

A víte co je teďka hrubý ? Začly být v módě kříže. Neodolala jsem, a musela jsem ho mít taky. Na ruce jsem si žiletkou vyryla kříž. Blázen ? Tak trochu :D Nemám to tam tak moc, ale jde vidět. Je malý - nenápadný. Také se teďka hodně nosí růženec. Ten nemám. Ale prý by se to nosit nemělo, ale je to prostě úžasný. :)

Taky máte teďka takový zvláštní až divný období ? Já jo. Je to strašně divný. Nedokážu to napsat.
Pěkný den ;)

Eyes

9. března 2012 v 22:11 Učím se
Celý internet je te´dka obrázků různých oček atd. Strašně se mi to líbí, ale uznala jsem, že takový líčení je fakt asi jen na nějáké akce, nebo jen na fotky. Nedalo mi to, a tak jsem to musela taky vyzkoušet. Jelikož to dělám poprvé na sobě, tak to není nic extra, ale bavila jsem se. :D


Jak říkám. Není to sice žádná sláva, ale snaha se cení ! :D Někdy se třeba v tomto zdokonalím. :)

Přání každé

6. března 2012 v 0:18 Kam s tím ?
Každá holka má svůj sen. Ten svůj vysněný sen. Asi jako každá si přeji mít úžasný a nekonečný vztah. A ikdyž je na to ještě brzo, tak mít i dobrou kariéru. A čím jsem starší, tím víc si začínám vyhledávat něco o modelingu. Jo, chvilko pro smích... :D
--
Ráda se fotím, ráda pózuju, ale nejsem ta namyšlená pipka, co si myslí bůh ví co a musí být vždy středem pozornosti. To ne. Prostě mě jen baví se fotit, a pózovat. Moje fotky nejsou nějáké dokonalé, neuvěřitelné, překrásné či co. Obyčejné fotky s obyčejnou holkou. Ale někdy bych mohla být i něco víc než obyčejná holka na fotce. Co třeba modelka na fotce, plátně, bilbordu, časáku atd. ? Jo, tak to už je opravdu jenom sen. :D Opět chvilka pro smích. :D
--
Přesně takovéhle silonky jsem si vždycky přála. Většině lidí se to líbí. Ale nemají tu odvážnost si je na sebe oblíct. Když jsem šla do města za účelem si sehnat nějáké takovéto silonky, tak jsem po cestě pár lidí potkala. Ale to už je opravdu odvážnost si něco takovéto na sebe oblíct. A já tu odvahu nemám. A proto jsem si je vzala jenom na focení. Připadala jsem si jako 'lehká holka' ? Tak co. Fotky se mi líbí. To bude úžasnou fotografkou :)
Na oplátku jsem zase moji fotografku vyfotila já. Ano, bylo nám opravdu zima, ale co bychom pro fotky neudělaly že ? :D
A teď vlastně co jsem chtěla říct. Já i Christeena jsme si chtěly něják vydělat peníze. Prostě si sehnat brigádu.. Mamka by mě sice zaměstnala, ale nebaví mě prostě sedět hodiny co hodiny u počítače, takže jsem to po týdnu zavrhla. Nedávno jsem dostala od kamarádky návrh.
A to takový, že musím napsat jednomu fotografovi, který už fotí 20 let pro ty nejznámější značky. Teďka byl v Paříži a fotil na zakázku oblečení Gucci. Htubý že ? :D Tak jsem mu napsala na meil. Celou dobu jde o to, že pokud mé míry, můj věk a vzhled přijme, tak budu i já fotit. Vždy když si například Addidas bude chtít nafotit novou kolekci, tak si mě fotograf zavolá, pokud budou mít hadry na moje míry, a já jim to nafotím. Z toho tedy plyne, že budu v časopisech? Juch! A samozdřejmě za to dostanu peníze. A né málo peněz.
Jééj. Na meil mi fotograf odpověděl. Ještě bych měla poslat pár fotek, uskutečnit si s ním schůzku a osobně se na všem domluvit a budu šťastná. Vlastně mi zas až tak tolik nejde o ty peníze, ale o to, že krůček od krůčku se přibližuju k mému snu být modelka. Třetí chvilka pro smích ? :D OK
--
Přiznejte si, kdo by nebyl za toto rád. A když to člověka baví, tak proč ne ? Budu ráda za vaše názory jak na fotky, tak i na modeling. Danké. :)