Shlédni naše videa ! A to ještě není konec ! http://www.youtube.com/user/SlecnyVakci

Červen 2012

Bits of happiness

28. června 2012 v 11:38 Kam s tím ?
Tento článek je spíše kvůli fotkám.
Včera byl ples 9. Chystala jsem se na něho s Barčou. Obě jsme měly boty na 10sm podpadku, takže po 10 krokách nás bolely strašně nohy.. :D A tak jsme se samozdřejmě musely vyfotit nohy.. :D
Puchýře mám snad všude, ale sranda byla..
Z mé oslavy mám úžasnej pocit. Někteří říkají, že moje oslavy nemají konkurence. Kdo by za tohle nebyl rád že? :) Fotku mám bohužel jenom jednu, ani nevím jestli někdo fotil nebo ták. Každopádně ráno mi bylo tak blbě, jako nikdy před tím..
Kikyna, Lukyn, Já, Tejky
V úterý jsme měly sraz s učitelem ve třídě skrz školní redakci, a protože dlouho nešel, tak jsme si začly malovat.. Vlastně nevim proč to sem dávám.. :D Co už
Takové karykatury.. A jelikož já vůbec malovat neumím, a nemám pro to ani talent, tak se mi ty obrázky líbí.. :D
Dělala jsem si nové nehty. Takové dovolenkové.. :)
Podklad je bílým lakem a pak na tom červené prožky. Na prsteníčku je podklad modrým lakem, a kotva bílým. Nejsou zas takl těžký, a rozhodně stojí za to to zkusit! :)

'Keby som tak mohla vrátiť ten čas'

26. června 2012 v 22:38
Cítím se strašně! Sama, v nervech, smutná, nešťastná, lehko zranitelná, beznadějně doufající, naivní - prostě v piči.
Po ukončení mého 3 měsíčního vztahu se všechno změnilo. Tu partu na molďáku, která byla ještě před měsícem, jsem brala jako mou druhou rodinu. Byli jsme jedna velká parta na hřišti smíchu. Ale co teď? Parta je totálně rozpadnutá na 10 malinkých, jen projdeš kolem svých dříve blízkých a hned slyšíš pomluvy, narážky a kecy.. Celé je to rozpadlé. Od té doby, co odjel 'můj' starej je to celý v piči. Prostě to už nejsem já. To, co bylo na molďáku, a to, co jsem s ním prožívala mi teďka strašně moc chybí. Hrozně moc! Doufala jsem, že budeme kamarádi. Princátko si to nepřeje, tak ať je po jeho...
Náš fotbalový klub se zdřejmě taky rozpadl. Trenér se na to z vysoka vysral, kvůli jeho vysokému egu a naivní myšlence, že ho jedna mařka chce! Kopačku do hlavy na probuzení! Takže vlastně co teď?
Neříkám, že bych to chtěla s mým bejvalým vrátit. Ale prostě strašně těžko se přez to dostávám. Přece jen-byli to 3 měsíce. ty nejkrásnější měsíce, co jsem kdy zažila prostě. Zůstaly mi jen krásné vzpomínky. Ale bolí to. Pořád mě to bolí. A asi to bude bolet ještě dlouho.Toto období je strašně divný. Hodně se teďka bavím s bráchou toho kluka s vysokým egem.. Je strašně fajn, a hodně dobrej kamarád. S Růžičkou jsem se pohádala, protože se ke mně choval na výletě jako totální idiot. No a s Lukynem jako vždy super.. Kikyna, Linda - největší zlatíčka. Mám kamarády, o který se můžu opřít, ale ten molďák mi fakt strašně moc chybí. A bejvalej taky. Možná to všechno vysvětluje ty moje nervy a tendence všechny pozabíjet a všechno ničit a moje nálady...
Omlouvám se vám za moje sprostý vyjadřování, ale píšu to, co se mi honí hlavou...

Go on

23. června 2012 v 13:51
Po hodně dlouhé době jsem se rozhodla, že budu pokračovat. Blog jsem nezastavila úmyslně, ale proto, protože jsem neměla žádné nápady, čas a ani náladu. Měla jsem strašný období! Neříkám, že teď už je dobrý, ale lepší už ano.
Včera jsem se vrátila ze školního výletu, který jsem si nehorázně užila. Začala jsem se bavit se spousty lidma, s kterýma jsem si myslela, že se už ani bavit nebudu. Jsem za to ráda.
Jsem single. Odehrálo se to rychle, ale zvládla jsem to. Blíží se vysvědčení - prázdniny. Kam jedete? My odjíždíme 1.7 na 15 dní do Egypta, tak se docela těším no.. Letíme tam už třetím rokem, takže je to pro mě taková jistá dovolená.
Počasí je teďka docela hezké, ikdyž bych ty vedra trochu ubrala. Ale co už.
V pátek byla u kamaráda stanovačka. Byli tam lidi, který mám opravdu ráda, takže jsem si to tam užila. Vlastně posledních 10 dní si užívám naplno. Když mám kolem sebe svoji třídu, cítím se svá. Mám ju strašně ráda, a nevyměnila bych ju. Strašně ráda s nima trávím čas, a proto jsem i pro každou akci.
Jo a začala jsem hrát fotbal.
S pár spolužákama jsme založili fotbalový klub v Bohunicích ma molďáku. Dokonce jsme si i psali se starostou :D Ale skončilo to zprávou, že mu máme zavolat. Na to jsme se ovšem vykašali. Fotbal mě baví. Je to možná proto, protože to hraju s kamarádkou. Koupila jsem si za 1700kč kopačky, a za zbylé 300kč fotbalový míč, a jsem plně spokojená. Jako správná fotbalistka musím někomu fandit. Takže fandím 7- Ronaldovi. Vůbec ne protože je dobrej, ale protože je hezkej.. :D Jinak to moc nesleduju.
Dneska u nás spí kámoška, tak zítra sem hodím zas nějákej.